Gorlice - Rzeszów

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 13.12.2015.

NAZWA PRZYSTANKUDzQXzQEEEWzQPXhzQhXhzQhhzQWQ7
Gorlice GDA04:4505:3006:4508:1009:3010:1511:0012:3014:1516:0017:2018:20
Zagórzany 04:5005:3506:5008:1509:3510:2011:0512:3514:2016:0517:2518:25
Klęczany 04:5205:3706:5208:1709:3710:2211:0712:3714:2216:0717:2718:27
Libusza 04:5405:3906:5408:1909:3910:2411:0912:3914:2416:0917:2918:29
Biecz Rynek04:5905:4406:5908:2409:4410:2911:1412:4414:2916:1417:3418:34
Biecz PKP05:0105:4607:0108:2609:4610:3111:1612:4614:3116:1617:3618:36
Biecz Przedmieście05:0405:4907:0408:2909:4910:3411:1912:4914:3416:1917:3918:39
Siepietnica 05:0605:5107:0608:3109:5110:3611:2112:5114:3616:2117:4118:41
Skołyszyn Lisówek05:0705:5207:0708:3209:5210:3711:2212:5214:3716:2217:4218:42
Skołyszyn 05:1105:5607:1108:3609:5610:4111:2612:5614:4116:2617:4618:46
Siedliska 05:1405:5907:1408:3909:5910:4411:2912:5914:4416:2917:4918:49
Przysieki 05:1606:0107:1608:4110:0110:4611:3113:0114:4616:3117:5118:51
Trzcinica 05:1706:0207:1708:4210:0210:4711:3213:0214:4716:3217:5218:52
Jasło Rafineria05:2306:0807:2308:4810:0810:5311:3813:0814:5316:3817:5818:58
Jasło ul. Metzgera05:2606:1107:2608:5110:1110:5611:4113:1114:5616:4118:0119:01
Jasło Rynek05:3006:1507:3008:5510:1511:0011:4513:1515:0016:4518:0519:05
Jasło Szpital05:3206:1707:3208:5710:1711:0211:4713:1715:0216:4718:0719:07
Warzyce 05:3806:2307:3809:0310:2311:0811:5313:2315:0816:5318:1319:13
Lubla 05:4706:3207:4709:1210:3211:1712:0213:3215:1717:0218:2219:22
Twierdza 05:5206:3707:5209:1710:3711:2212:0713:3715:2217:0718:2719:27
Frysztak 05:5606:4107:5609:2110:4111:2612:1113:4115:2617:1118:3119:31
Cieszyna 06:0006:4508:0009:2510:4511:3012:1513:4515:3017:1518:3519:35
Wiśniowa 06:0206:4708:0209:2710:4711:3212:1713:4715:3217:1718:3719:37
Kalembina 06:0406:4908:0409:2910:4911:3412:1913:4915:3417:1918:3919:39
Kożuchów 06:0606:5108:0609:3110:5111:3612:2113:5115:3617:2118:4119:41
Tułkowice 06:0806:5308:0809:3310:5311:3812:2313:5315:3817:2318:4319:43
Dobrzechów 06:1106:5608:1109:3610:5611:4112:2613:5615:4117:2618:4619:46
Strzyżów ul. Łukasiewicza06:1507:0008:1509:4011:0011:4512:3014:0015:4517:3018:5019:50
Strzyżów DA ul. Witosa06:1707:0208:1709:4211:0211:4712:3214:0215:4717:3218:5219:52
Żarnowa 06:1907:0408:1909:4411:0411:4912:3414:0415:4917:3418:5419:54
Glinik Charzewski 06:2207:0708:2209:4711:0711:5212:3714:0715:5217:3718:5719:57
Zaborów 06:2507:1008:2509:5011:1011:5512:4014:1015:5517:4019:0020:00
Czudec 06:3007:1508:3009:5511:1512:0012:4514:1516:0017:4519:0520:05
Babica 06:3707:2208:3710:0211:2212:0712:5214:2216:0717:5219:1220:12
Boguchwała 06:4307:2808:4310:0811:2812:1312:5814:2816:1317:5819:1820:18
Rzeszów ul. Podkarpacka06:4907:3408:4910:1411:3412:1913:0414:3416:1918:0419:2420:24
Rzeszów Dąbrowskiego06:5107:3608:5110:1611:3612:2113:0614:3616:2118:0619:2620:26
Rzeszów DA06:5607:4108:5610:2111:4112:2613:1114:4116:2618:1119:3120:31
Rzeszów ul. Rejtana07:0607:5109:0610:3111:5112:3613:2114:5116:3618:2119:4120:41


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • F - kursuje od poniedziałku do piątku
  • S - kursuje w soboty
  • N - kursuje w niedziele oprócz wakacji
  • U - kursuje tylko w dni szkolne
  • E - kursuje codziennie oprócz świąt
  • X - nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • W - nie kursuje w wakacje
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • P - kursuje tylko w piątki
  • 7 - kursuje tylko w niedziele

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)