Rzeszów - Gorlice

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 13.12.2015.

NAZWA PRZYSTANKUDzQzQEWzQPEXXhzQhXhzQhhzQWQ7
Rzeszów ul. Rejtana07:5509:3011:4012:2513:3014:4015:3016:3017:3018:4520:1521:35
Rzeszów DA08:1009:4511:5512:4013:4514:5515:4516:4517:4519:0020:3021:50
Rzeszów Dąbrowskiego08:1509:5012:0012:4513:5015:0015:5016:5017:5019:0520:3521:55
Rzeszów ul. Podkarpacka08:1809:5312:0312:4813:5315:0315:5316:5317:5319:0820:3821:58
Boguchwała 08:2510:0012:1012:5514:0015:1016:0017:0018:0019:1520:4522:05
Babica 08:3110:0612:1613:0114:0615:1616:0617:0618:0619:2120:5122:11
Czudec 08:3810:1312:2313:0814:1315:2316:1317:1318:1319:2820:5822:18
Zaborów 08:4310:1812:2813:1314:1815:2816:1817:1818:1819:3321:0322:23
Glinik Charzewski 08:4610:2112:3113:1614:2115:3116:2117:2118:2119:3621:0622:26
Żarnowa 08:5010:2512:3513:2014:2515:3516:2517:2518:2519:4021:1022:30
Strzyżów DA08:5310:2812:3813:2314:2815:3816:2817:2818:2819:4321:1322:33
Strzyżów Osiedle08:5510:3012:4013:2514:3015:4016:3017:3018:3019:4521:1522:35
Dobrzechów 08:5910:3412:4413:2914:3415:4416:3417:3418:3419:4921:1922:39
Tułkowice 09:0210:3712:4713:3214:3715:4716:3717:3718:3719:5221:2222:42
Kożuchów 09:0410:3912:4913:3414:3915:4916:3917:3918:3919:5421:2422:44
Kalembina 09:0610:4112:5113:3614:4115:5116:4117:4118:4119:5621:2622:46
Wiśniowa 09:0810:4312:5313:3814:4315:5316:4317:4318:4319:5821:2822:48
Cieszyna 09:1010:4512:5513:4014:4515:5516:4517:4518:4520:0021:3022:50
Frysztak 09:1410:4912:5913:4414:4915:5916:4917:4918:4920:0421:3422:54
Twierdza 09:1910:5413:0413:4914:5416:0416:5417:5418:5420:0921:3922:59
Lubla 09:2410:5913:0913:5414:5916:0916:5917:5918:5920:1421:4423:04
Warzyce 09:3211:0713:1714:0215:0716:1717:0718:0719:0720:2221:5223:12
Jasło Szpital09:3711:1213:2214:0715:1216:2217:1218:1219:1220:2721:5723:17
Jasło Rynek09:3911:1413:2414:0915:1416:2417:1418:1419:1420:2921:5923:19
Jasło ul. Metzgera09:4111:1613:2614:1115:1616:2617:1618:1619:1620:3122:0123:21
Jasło Rafineria09:4511:2013:3014:1515:2016:3017:2018:2019:2020:3522:0523:25
Trzcinica 09:5111:2613:3614:2115:2616:3617:2618:2619:2620:4122:1123:31
Przysieki 09:5311:2813:3814:2315:2816:3817:2818:2819:2820:4322:1323:33
Siedliska 09:5511:3013:4014:2515:3016:4017:3018:3019:3020:4522:1523:35
Skołyszyn 09:5911:3413:4414:2915:3416:4417:3418:3419:3420:4922:1923:39
Skołyszyn Lisówek10:0211:3713:4714:3215:3716:4717:3718:3719:3720:5222:2223:42
Siepietnica 10:0311:3813:4814:3315:3816:4817:3818:3819:3820:5322:2323:43
Biecz Przedmieście10:0511:4013:5014:3515:4016:5017:4018:4019:4020:5522:2523:45
Biecz PKP10:0711:4213:5214:3715:4216:5217:4218:4219:4220:5722:2723:47
Biecz Rynek10:0911:4413:5414:3915:4416:5417:4418:4419:4420:5922:2923:49
Libusza Krzyżówka10:1411:4913:5914:4415:4916:5917:4918:4919:4921:0422:3423:54
Klęczany 10:1611:5114:0114:4615:5117:0117:5118:5119:5121:0622:3623:56
Zagórzany 10:1811:5314:0314:4815:5317:0317:5318:5319:5321:0822:3823:58
Gorlice ul. Bardiowska10:2311:5814:0814:5315:5817:0817:5818:5819:5821:1322:4300:03


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • F - kursuje od poniedziałku do piątku
  • S - kursuje w soboty
  • N - kursuje w niedziele oprócz wakacji
  • U - kursuje tylko w dni szkolne
  • E - kursuje codziennie oprócz świąt
  • X - nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • W - nie kursuje w wakacje
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • P - kursuje tylko w piątki
  • 7 - kursuje tylko w niedziele

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)