Nowex Transport: Przewozy Gorlice Rzeszów Lipinki

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rozkład Rzeszów - Gorlice

Email Drukuj

 

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 16.IX DO 15.VII.

NAZWA PRZYSTANKU FS 6,7 FNW FSN FSNW F SNW FSN NW
Rzeszów ul. Rejtana URz 09:20 11:35 13:25 14:40 16:10 16:35 18:45 19:45
Rzeszów C.H. "Ameryka" 09:35 11:50 13:40 14:55 16:25 16:50 19:00 20:00
Rzeszów "Graffica" 09:38 11:53 13:43 14:58 16:28 16:53 19:03 20:03
Rzeszów ul. Dąbrowskiego 09:42 11:57 13:47 15:02 16:32 16:57 19:07 20:07
Rzeszów ul. Podkarpacka 09:46 12:01 13:51 15:06 16:36 17:01 19:11 20:11
Czudec Zajezdnia 10:05 12:20 14:10 15:25 16:55 17:20 19:30 20:30
Zaborów 10:11 12:26 14:16 15:31 17:01 17:26 19:36 20:36
Glinik Charzewski 10:14 12:29 14:19 15:34 17:04 17:29 19:39 20:39
Żarnowa 10:18 12:33 14:23 15:38 17:08 17:33 19:43 20:43
Strzyżów Osiedle 10:21 12:36 14:26 15:41 17:11 17:36 19:46 20:46
Dobrzechów 10:25 12:40 14:30 15:45 17:15 17:40 19:50 20:50
Kożuchów 10:29 12:44 14:34 15:49 17:19 17:44 19:54 20:54
Kalembina 10:31 12:46 14:36 15:51 17:21 17:46 19:56 20:56
Wiśniowa 10:33 12:48 14:38 15:53 17:23 17:48 19:58 20:58
Cieszyna 10:37 12:52 14:42 15:57 17:27 17:52 20:02 21:02
Frysztak 10:42 12:57 14:47 16:02 17:32 17:57 20:07 21:07
Twierdza 10:44 12:59 14:49 16:04 17:34 17:59 20:09 21:09
Lubla Zajezdnia 10:49 13:04 14:54 16:09 17:39 18:04 20:14 21:14
Warzyce 10:57 13:12 15:02 16:17 17:47 18:12 20:22 21:22
Jasło Szpital 11:01 13:16 15:06 16:21 17:51 18:16 20:26 21:26
Jasło Rynek 11:02 13:17 15:07 16:22 17:52 18:17 20:27 21:28
Jasło ul. Metzgera PKP 11:04 13:19 15:09 16:24 17:54 18:19 20:29 21:29
Jasło Rafineria 11:06 13:21 15:11 16:26 17:56 18:21 20:31 21:31
Trzcinica 11:12 13:27 15:17 16:32 18:02 18:27 20:37 21:37
Przysieki 11:14 13:29 15:19 16:34 18:04 18:29 20:39 21:39
Skołyszyn 11:19 13:34 15:24 16:39 18:09 18:34 20:44 21:44
Lisówek 11:23 13:38 15:28 16:43 18:13 18:38 20:48 21:48
Siepietnica 11:25 13:40 15:30 16:45 18:15 18:40 20:50 21:50
Biecz Przedmieście 11:27 13:42 15:32 16:47 18:17 18:42 20:52 21:52
Biecz PKP 11:30 13:45 15:35 16:50 18:20 18:45 20:55 21:55
Biecz Rynek 11:32 13:47 15:37 16:52 18:22 18:47 20:57 21:57
Libusza Krzyżówka 11:37 13:52 15:42 16:57 18:27 18:52 21:02 22:02
Klęczany 11:40 13:55 15:45 17:00 18:30 18:55 21:05 22:05
Zagórzany 11:43 13:58 15:48 17:03 18:33 18:58 21:08 22:08
Gorlice - Dworzec Autobusowy 11:48 14:03 15:53 17:08 18:38 19:03 21:13 22:13

 

 

Autobusy nie kursują:
24,25,26 XII, 1 I, 6 I, sobotę, niedzielę i poniedziałek wielkanocny, 1 - 3 V, Boże Ciało, 15 VIII, 1 XI, 11 XI.

Objaśnienia znaków:

F - kursuje od poniedziałku do piątku
S - kursuje w soboty
N - kursuje w niedziele
W - nie kursuje w wakacje (15 lipiec do 15 wrzesień)
6,7 - nie kursuje w wakacje (15 lipiec do 15 wrzesień) w soboty i niedziele

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok) pdf
Wdrożenie: bepc.pl