Nowex Transport: Przewozy Gorlice Rzeszów Lipinki

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rozkład Gorlice - Rzeszów

Email Drukuj

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 16.IX DO 15 VII.

NAZWA PRZYSTANKU FSN67 FSN FSW FW FSN67 NW FSN NW
Gorlice - Dworzec Autobusowy 05:40 07:05 08:20 10:30 12:20 14:00 16:05 17:10
Zagórzany 05:45 07:10 08:25 10:35 12:25 14:05 16:10 17:15
Klęczany 05:48 07:13 08:28 10:38 12:28 14:08 16:13 17:18
Libusza Krzyżówka 05:51 07:16 08:31 10:41 12:31 14:11 16:16 17:21
Biecz Rynek 05:56 07:21 08:36 10:46 12:36 14:16 16:21 17:26
Biecz PKP 05:58 07:23 08:38 10:48 12:38 14:18 16:23 17:28
Biecz Przedmieście 06:01 07:26 08:41 10:51 12:41 14:21 16:26 17:31
Siepietnica 06:03 07:28 08:43 10:53 12:43 14:23 16:28 17:33
Lisówek 06:05 07:30 08:45 10:55 12:45 14:25 16:30 17:35
Skołyszyn 06:09 07:34 08:49 10:59 12:49 14:29 16:34 17:39
Siedliska Sławęcińskie 06:12 07:37 08:52 11:02 12:52 14:32 16:37 17:42
Przysieki 06:14 07:39 08:54 11:04 12:54 14:34 16:39 17:44
Trzcinica 06:16 07:41 08:56 11:06 12:56 14:36 16:41 17:46
Jasło Rafineria 06:22 07:47 09:02 11:!2 13:02 14:42 16:47 17:52
Jasło Metzgera PKP 06:24 07:49 09:04 11:14 13:04 14:44 16:49 17:54
Jasło Szpital 06:27 07:52 09:07 11:17 13:07 14:47 16:52 17:57
Warzyce 06:31 07:57 09:12 11:21 13:12 14:51 16:57 18:01
Lubla 06:39 08:04 09:19 11:29 13:19 14:59 17:04 18:09
Twierdza 06:44 08:09 09:24 11:34 13:24 15:04 17:09 18:14
Frysztak 06:46 08:11 09:26 11:36 13:26 15:06 17:11 18:16
Cieszyna 06:51 08:16 09:31 11:41 13:31 15:11 17:16 18:21
Wiśniowa 06:55 08:20 09:35 11:45 13:35 15:15 17:20 18:25
Kalembina 06:57 08:22 09:37 11:47 13:37 15:17 17:22 18:27
Kożuchów 06:59 08:24 09:39 11:49 13:39 15:19 17:24 18:29
Dobrzechów 07:03 08:28 09:43 11:53 13:43 15:23 17:28 18:33
Strzyżów Osiedle 07:07 08:32 09:47 11:57 13:47 15:27 17:32 18:37
Żarnowa 07:10 08:35 09:50 12:00 13:50 15:30 17:35 18:40
Glinik Charzewski 07:14 08:39 09:54 12:04 13:54 15:34 17:39 18:44
Zaborów 07:17 08:42 09:57 12:07 13:57 15:37 17:42 18:47
Czudec Zajezdnia 07:23 08:48 10:03 12:13 14:03 15:43 17:48 18:53
Rzeszów Podkarpacka 07:42 09:07 10:22 12:32 14:22 16:02 18:07 19:12
Rzeszów Dąbrowskiego 07:44 09:09 10:24 12:34 14:24 16:04 18:09 19:14
Rzeszów "Graffica" 07:46 09:11 10:26 12:36 14:26 16:06 18:11 19:16
Rzeszów Urząd Wojewódzki 07:47 09:12 10:27 12:37 14:27 16:07 18:12 19:17
Rzeszów ul. Rejtana (URz) 07:52 09:17 10:32 12:42 14:32 16:12 18:17 19:22

 

Autobusy nie kursują:
24,25,26 XII, 1 I, 6 I, sobotę, niedzielę i poniedziałek wielkanocny, 1 - 3 V, Boże Ciało, 15 VIII, 1 XI, 11 XI.

Objaśnienia znaków:

F - kursuje od poniedziałku do piątku
S - kursuje w soboty
N - kursuje w niedziele
W - nie kursuje w wakacje (15 lipiec do 15 wrzesień)
6,7 - nie kursuje w wakacje (15 lipiec do 15 wrzesień) w soboty i niedziele

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)

Wdrożenie: Jakub Cichoń