Gorlice - Rzeszów

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 01.04.2019.

NAZWA PRZYSTANKUEXhzQEBEBEBEhBEhBX7DhzQB
Gorlice GDA05:0006:3008:0510:1012:1015:1016:0517:10
Zagórzany 05:0506:3508:1010:1512:1515:1516:1017:15
Klęczany 05:0706:3708:1210:1712:1715:1716:1217:17
Libusza 05:0906:3908:1410:1912:1915:1916:1417:19
Biecz Rynek05:1406:4408:1910:2412:2415:2416:1917:24
Biecz Kazimierza Wielkiego05:1606:4608:2110:2612:2615:2616:2117:26
Biecz Przedmieście05:1906:4908:2410:2912:2915:2916:2417:29
Siepietnica 05:2106:5108:2610:3112:3115:3116:2617:31
Skołyszyn Lisówek05:2206:5208:2710:3212:3215:3216:2717:32
Skołyszyn 05:2606:5608:3110:3612:3615:3616:3117:36
Siedliska 05:2906:5908:3410:3912:3915:3916:3417:39
Przysieki 05:3107:0108:3610:4112:4115:4116:3617:41
Trzcinica 05:3207:0208:3710:4212:4215:4216:3717:42
Jasło Rafineria05:3807:0808:4310:4812:4815:4816:4317:48
Jasło ul. Metzgera05:4107:1108:4610:5112:5115:5116:4617:51
Jasło Rynek05:4507:1508:5010:5512:5515:5516:5017:55
Jasło Szpital05:4707:1708:5210:5712:5715:5716:5217:57
Warzyce 05:5307:2308:5811:0313:0316:0316:5818:03
Lubla 06:0207:3209:0711:1213:1216:1217:0718:12
Twierdza 06:0707:3709:1211:1713:1716:1717:1218:17
Frysztak 06:1107:4109:1611:2113:2116:2117:1618:21
Cieszyna 06:1507:4509:2011:2513:2516:2517:2018:25
Wiśniowa 06:1707:4709:2211:2713:2716:2717:2218:27
Kalembina 06:1907:4909:2411:2913:2916:2917:2418:29
Kożuchów 06:2107:5109:2611:3113:3116:3117:2618:31
Tułkowice 06:2307:5309:2811:3313:3316:3317:2818:33
Dobrzechów 06:2607:5609:3111:3613:3616:3617:3118:36
Strzyżów ul. Łukasiewicza06:3008:0009:3511:4013:4016:4017:3518:40
Strzyżów DA ul. Witosa06:3208:0209:3711:4213:4216:4217:3718:42
Żarnowa 06:3408:0409:3911:4413:4416:4417:3918:44
Glinik Charzewski 06:3708:0709:4211:4713:4716:4717:4218:47
Zaborów 06:4008:1009:4511:5013:5016:5017:4518:50
Czudec 06:4508:1509:5011:5513:5516:5517:5018:55
Babica 06:5208:2209:5712:0214:0217:0217:5719:02
Boguchwała 06:5808:2810:0312:0814:0817:0818:0319:08
Rzeszów ul. Podkarpacka07:0408:3410:0912:1414:1417:1418:0919:14
Rzeszów Dąbrowskiego07:0608:3610:1112:1614:1617:1618:1119:16
Rzeszów DA07:1108:4110:1612:2114:2117:2118:1619:21


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • F - kursuje od poniedziałku do piątku
  • S - kursuje w soboty
  • N - kursuje w niedziele oprócz wakacji
  • U - kursuje tylko w dni szkolne
  • E - kursuje codziennie oprócz świąt
  • X - nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • W - nie kursuje w wakacje
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • P - kursuje tylko w piątki
  • 7 - kursuje tylko w niedziele
  • B - kursuje w niedziele

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)