Gorlice - Rzeszów

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 01.06.2020.

NAZWA PRZYSTANKUEXhzQE7E7EEh7Eh7I
Gorlice GDA05:3506:3008:0510:0512:0515:10
Zagórzany Skrzyżowanie05:4006:3508:1010:1012:1015:15
Klęczany 05:4206:3708:1210:1212:1215:17
Libusza Krzyżówka05:4406:3908:1410:1412:1415:19
Biecz Rynek05:4906:4408:1910:1912:1915:24
Biecz Kazimierza Wielkiego05:5106:4608:2110:2112:2115:26
Biecz Przedmieście05:5406:4908:2410:2412:2415:29
Siepietnica 05:5606:5108:2610:2612:2615:31
Skołyszyn Lisówek05:5706:5208:2710:2712:2715:32
Skołyszyn Winnica05:5906:5408:2910:2912:2915:34
Skołyszyn 06:0106:5608:3110:3112:3115:36
Sławęcin I 06:0206:5708:3210:3212:3215:37
Siedliska Sławęcińskie06:0406:5908:3410:3412:3415:39
Przysieki 06:0607:0108:3610:3612:3615:41
Trzcinica 06:0707:0208:3710:3712:3715:42
Trzcinica Szkoła06:0807:0308:3810:3812:3815:43
Trzcinica Wilczak06:1007:0508:4010:4012:4015:45
Jasło 3-go Maja Rafineria06:1307:0808:4310:4312:4315:48
Jasło 3-go Maja Pohulanka06:1507:1008:4510:4512:4515:50
Jasło ul. Metzgera06:1607:1108:4610:4612:4615:51
Jasło ul. Kościuszki06:1807:1308:4810:4812:4815:53
Jasło Kazimierza Wielkiego06:2007:1508:5010:5012:5015:55
Jasło Lwowska Szpital06:2207:1708:5210:5212:5215:57
Jasło Lwowska Kaufland06:2307:1808:5310:5312:5315:58
Jasło Brzyszczki dom ludowy06:2507:2008:5510:5512:5516:00
Warzyce Bieszczadzka Łąki06:2707:2208:5710:5712:5716:02
Warzyce Bieszczadzka06:2807:2308:5810:5812:5816:03
Warzyce Bieszczadzka Murowaniec06:2907:2408:5910:5912:5916:04
Lubla 06:3707:3209:0711:0713:0716:12
Lubla Sklep06:3907:3409:0911:0913:0916:14
Twierdza 06:4107:3609:1111:1113:1116:16
Frysztak 06:4307:3809:1311:1313:1316:18
Pułanki 06:4507:4009:1511:1513:1516:20
Cieszyna 06:4707:4209:1711:1713:1716:22
Wiśniowa 06:4907:4409:1911:1913:1916:24
Kalembina 06:5107:4609:2111:2113:2116:26
Kożuchów 06:5307:4809:2311:2313:2316:28
Tułkowice 06:5507:5009:2511:2513:2516:30
Dobrzechów Góra06:5607:5109:2611:2613:2616:31
Dobrzechów 06:5807:5309:2811:2813:2816:33
Strzyżów ul. Sobieskiego07:0007:5509:3011:3013:3016:35
Strzyżów ul. Łukasiewicza07:0207:5709:3211:3213:3216:37
Strzyżów DA ul. Witosa07:0407:5909:3411:3413:3416:39
Żarnowa 07:0608:0109:3611:3613:3616:41
Glinik Charzewski 07:0908:0409:3911:3913:3916:44
Zaborów Szkoła07:1208:0709:4211:4213:4216:47
Czudec ul. Jasielska07:1508:1009:4511:4513:4516:50
Czudec Zajezdnia ul. Rzeszowska07:1708:1209:4711:4713:4716:52
Czudec Szkoła ul. Rzeszowska07:1908:1409:4911:4913:4916:54
Babica 07:2208:1709:5211:5213:5216:57
Babica 1 07:2408:1909:5411:5413:5416:59
Boguchwała Urząd Miejski07:3008:2510:0012:0014:0017:05
Rzeszów ul. Podkarpacka, Politechnika07:3608:3110:0612:0614:0617:11
Rzeszów Dąbrowskiego07:3808:3310:0812:0814:0817:13
Rzeszów DA07:4308:3810:1312:1314:1317:18


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • X - nie kursuje w soboty w okresie wakacji od 30 VI - 1 X
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • 7 - kursuje w niedziele
  • I - nie kursuje 31 grudnia

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)