Rzeszów - Gorlice

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 01.04.2019.

NAZWA PRZYSTANKUEXzQBEBEBEBEhBX7EhBFhzQB
Rzeszów DA08:4511:4513:3015:2017:1018:2019:0020:30
Rzeszów Dąbrowskiego08:5011:5013:3515:2517:1518:2519:0520:35
Rzeszów ul. Podkarpacka08:5311:5313:3815:2817:1818:2819:0820:38
Boguchwała 09:0012:0013:4515:3517:2518:3519:1520:45
Babica 09:0612:0613:5115:4117:3118:4119:2120:51
Czudec 09:1312:1313:5815:4817:3818:4819:2820:58
Zaborów 09:1812:1814:0315:5317:4318:5319:3321:03
Glinik Charzewski 09:2112:2114:0615:5617:4618:5619:3621:06
Żarnowa 09:2512:2514:1016:0017:5019:0019:4021:10
Strzyżów DA09:2812:2814:1316:0317:5319:0319:4321:13
Strzyżów Osiedle09:3012:3014:1516:0517:5519:0519:4521:15
Dobrzechów 09:3412:3414:1916:0917:5919:0919:4921:19
Tułkowice 09:3712:3714:2216:1218:0219:1219:5221:22
Kożuchów 09:3912:3914:2416:1418:0419:1419:5421:24
Kalembina 09:4112:4114:2616:1618:0619:1619:5621:26
Wiśniowa 09:4312:4314:2816:1818:0819:1819:5821:28
Cieszyna 09:4512:4514:3016:2018:1019:2020:0021:30
Frysztak 09:4912:4914:3416:2418:1419:2420:0421:34
Twierdza 09:5412:5414:3916:2918:1919:2920:0921:39
Lubla 09:5912:5914:4416:3418:2419:3420:1421:44
Warzyce 10:0713:0714:5216:4218:3219:4220:2221:52
Jasło Szpital10:1213:1214:5716:4718:3719:4720:2721:57
Jasło Rynek10:1413:1414:5916:4918:3919:4920:2921:59
Jasło ul. Metzgera10:1613:1615:0116:5118:4119:5120:3122:01
Jasło Rafineria10:2013:2015:0516:5518:4519:5520:3522:05
Trzcinica 10:2613:2615:1117:0118:5120:0120:4122:11
Przysieki 10:2813:2815:1317:0318:5320:0320:4322:13
Siedliska 10:3013:3015:1517:0518:5520:0520:4522:15
Skołyszyn 10:3413:3415:1917:0918:5920:0920:4922:19
Skołyszyn Lisówek10:3713:3715:2217:1219:0220:1220:5222:22
Siepietnica 10:3813:3815:2317:1319:0320:1320:5322:23
Biecz Przedmieście10:4013:4015:2517:1519:0520:1520:5522:25
Biecz Kazimierza Wielkiego10:4213:4215:2717:1719:0720:1720:5722:27
Biecz Rynek10:4413:4415:2917:1919:0920:1920:5922:29
Libusza Krzyżówka10:4913:4915:3417:2419:1420:2421:0422:34
Klęczany 10:5113:5115:3617:2619:1620:2621:0622:36
Zagórzany 10:5313:5315:3817:2819:1820:2821:0822:38
Gorlice ul. Bardiowska10:5813:5815:4317:3319:2320:3321:1322:43


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Zielone Świątki, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • F - kursuje od poniedziałku do piątku
  • S - kursuje w soboty
  • N - kursuje w niedziele oprócz wakacji
  • U - kursuje tylko w dni szkolne
  • E - kursuje codziennie oprócz świąt
  • X - nie kursuje w soboty i niedziele w okresie wakacji
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • W - nie kursuje w wakacje
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • P - kursuje tylko w piątki
  • 7 - kursuje tylko w niedziele
  • B - kursuje w niedziele

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)