Rzeszów - Gorlice

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 01.01.2022.

NAZWA PRZYSTANKUEEDEDhzQEh7IXQI
Rzeszów DA09:1012:1013:3014:5517:1018:3020:00
Rzeszów Dąbrowskiego09:1512:1513:3515:0017:1518:3520:05
Rzeszów ul. Podkarpacka09:1812:1813:3815:0317:1818:3820:08
Boguchwała Kościół09:2512:2513:4515:1017:2518:4520:15
Babica 1 09:3112:3113:5115:1617:3118:5120:21
Babica 09:3312:3313:5315:1817:3318:5320:23
Czudec Szkoła ul. Rzeszowska09:3612:3613:5615:2117:3618:5620:26
Czudec Zajezdnia ul. Rzeszowska09:3812:3813:5815:2317:3818:5820:28
Czudec ul. Jasielska09:4012:4014:0015:2517:4019:0020:30
Zaborów Szkoła09:4312:4314:0315:2817:4319:0320:33
Glinik Charzewski 09:4612:4614:0615:3117:4619:0620:36
Żarnowa 09:5012:5014:1015:3517:5019:1020:40
Strzyżów DA09:5312:5314:1315:3817:5319:1320:43
Strzyżów ul. Łukasiewicza09:5512:5514:1515:4017:5519:1520:45
Strzyżów ul. Sobieskiego09:5712:5714:1715:4217:5719:1720:47
Dobrzechów 09:5912:5914:1915:4417:5919:1920:49
Dobrzechów Góra10:0013:0014:2015:4518:0019:2020:50
Tułkowice 10:0213:0214:2215:4718:0219:2220:52
Kożuchów 10:0413:0414:2415:4918:0419:2420:54
Kalembina 10:0613:0614:2615:5118:0619:2620:56
Wiśniowa 10:0813:0814:2815:5318:0819:2820:58
Cieszyna 10:1013:1014:3015:5518:1019:3021:00
Pułanki 10:1213:1214:3215:5718:1219:3221:02
Frysztak 10:1413:1414:3415:5918:1419:3421:04
Twierdza 10:1613:1614:3616:0118:1619:3621:06
Lubla Sklep10:1913:1914:3916:0418:1919:3921:09
Lubla Zajezdnia10:2113:2114:4116:0618:2119:4121:11
Warzyce Bieszczadzka Murowaniec10:2813:2814:4816:1318:2819:4821:18
Warzyce Bieszczadzka10:2913:2914:4916:1418:2919:4921:19
Warzyce Bieszczadzka Łąki10:3013:3014:5016:1518:3019:5021:20
Jasło Brzyszczki dom ludowy10:3213:3214:5216:1718:3219:5221:22
Jasło Lwowska Szpital10:3413:3414:5416:1918:3419:5421:24
Jasło Rynek10:3613:3614:5616:2118:3619:5621:26
Jasło ul. Metzgera10:3813:3814:5816:2318:3819:5821:28
Jasło 3-go Maja Pohulanka10:4013:4015:0016:2518:4020:0021:30
Jasło 3-go Maja Rafineria10:4213:4215:0216:2718:4220:0221:32
Trzcinica Wilczak10:4513:4515:0516:3018:4520:0521:35
Trzcinica Osobnica10:4613:4615:0616:3118:4620:0621:36
Trzcinica 10:4813:4815:0816:3318:4820:0821:38
Przysieki 10:5013:5015:1016:3518:5020:1021:40
Siedliska Sławęcińskie10:5213:5215:1216:3718:5220:1221:42
Sławęcin I 10:5413:5415:1416:3918:5420:1421:44
Skołyszyn 10:5613:5615:1616:4118:5620:1621:46
Skołyszyn Winnica10:5713:5715:1716:4218:5720:1721:47
Skołyszyn Lisówek10:5913:5915:1916:4418:5920:1921:49
Siepietnica 11:0014:0015:2016:4519:0020:2021:50
Biecz Przedmieście11:0214:0215:2216:4719:0220:2221:52
Biecz Kazimierza Wielkiego11:0414:0415:2416:4919:0420:2421:54
Biecz Rynek11:0614:0615:2616:5119:0620:2621:56
Libusza Krzyżówka11:1114:1115:3116:5619:1120:3122:01
Klęczany 11:1314:1315:3316:5819:1320:3322:03
Zagórzany Skrzyżowanie11:1514:1515:3517:0019:1520:3522:05
Gorlice ul. Bardiowska11:2014:2015:4017:0519:2020:4022:10


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • X - nie kursuje w okresie wakacji od 30 VI - 1 X
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • 7 - kursuje w niedziele
  • I - nie kursuje 31 grudnia

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)